Asay Danışmanlık

Haberler

Dijital Dünyanın Çözümlerini Sizler İçin Üretiyoruz

“1944 yılında kurgulanan dünya için geliştirilmiş her donanım, yazılım ve hizmet dönemi artık kapanmıştır. Evraksal ve duran veri dönemi bitmiştir. Yeni dönem akan, anlık veri çözümleridir.”

Şimdi tüm yatırımlarınızı tekrardan düşünme zamanı 

AKEAD 12 ülkede, 5 dilde çalışan operasyonel akıllı ERP uygulamasıdır.

Bulunduğu ülkelerin hukuki ve ticari yasalarına uygun çalışmaktadır. Modüler yapısı, müşterilerine zengin bir içerik sunmaktadır. Operasyonel bakış tarzımız ile müşterilerimizin iş süreçlerini önemsemekteyiz.

2020 yılını %66 büyüme ile tamamladık. 2021 yılına daha umutla bakmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim iş yapış normumuzdur. Başarılı firmaların kazançlarına katkı sunmak bizi onurlandırmaktadır.

Şunu biliyoruz ki önümüzdeki yıllar entegrasyonlara açık, dijital süreçler ile uyumlu, yerel ve global beklentileri karşılayacak altyapılar gerektirmektedir. Makyajlı yama çözüm dönemi bitmiştir. Çünkü müşteri beklentileri veri madenciliği, yapay zeka uygulama entegrasyonları, akıllı iş akışı gibi birçok beklenti içermektedir. Her uygulama akıllanmak zorundadır. Örneğin hareket dökümü vermek verine pivot, ve istatistik içerikli esnek raporlama sunmak gibi…

Sahada yaygın iş ortaklarımız ve danışmanlarımız ile müşterilerimize kalıcı çözümler sunmaktayız. AKEAD için her müşteri özeldir.

 HİBRİT çözümü, masaüstü esnekliğini Cloud imkanını ile birlikte kullanıma sunuyor.

İnternete ulaşım sağladığınız her noktadan kullanabilirsiniz. Özellikle evden çalışma dönemini yaşadığımız dönemde önemli bir çözüm oluşturmaktadır.

Donanım ve Bakım maliyetlerinin olmaması, güvenlik gereksinimlerinin karşılanması, yönetilebilir olması sayesinde daha esnek bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Corporation ile özellikle dağıtık çalışan firmalar için kapsamlı bir çözüm ürettik.

  • Çok ülkeli, bölgeli •Çok Dilli • Çoklu muhasebe entegrasyonu •Çoklu kanal yapısı •Konsolide raporlar

AKEAD ticari hayatı sektörel ayırmak yerine;

  • Üretim Sektörü
  • Toptan Sektörü
  • Perakende Sektörü
  • Hizmet Sektörü

Şeklinde yapılandırmıştır. Çünkü yaşanılan tecrübeler göstermiştir ki firmaların birden fazla sektörde yatırımları bulunmaktadır. Firmalar işlerini yürütmek için dört-beş yazılım kullanmak zorunda kalmaktadır. Corporation modülü ile tüm bu karmaşanın bitirilmesi hedeflenmiştir.

Kapsamlı bir çözüm sunulmaktadır. Yetkilendirmeden raporlamaya, müşteri yönetiminden kanal organizasyonuna tam bir organizasyon sunulmaktadır.

 Digital Customer Platform Gelişmiş Özellikleri ile Tedarik Zinciri Yönetimi

İnternet ortamında; Sipariş, fatura, cari hareket, cari tahsilat süreçleri gibi birçok fonksiyon içermektedir. Firmalar artık tedarikçileri ve müşterileri ile daha entegre çözümler istemektedir.

Günümüz dünyası artık dijital süreçlere yönelmektedir. Sunulan çözüm tam bir tedarik zincirinin oluşturmasına imkan sağlamaktadır.

 Mobil uygulamalarımız arasında bulunan Saha satış, sipariş, depo uygulaması,  Android, IOS işletim sistemli tablet ve cep telefonları için geliştirilmiştir.

İşletmenizdeki süreçleri birbirine bağlayarak, kontrolünü elinize almanıza yardımcı oluyoruz.

  • Gerçek zamanlı erişim sağlanarak her zaman güncel bilgilere erişebilir ve işlevselliğinizi arttırır.
  • Otomatik senkronizasyon; veriler güncellenir ve senkronize edilir.

Saha satış uygulaması teklif ve fatura yönetimi, cari hareket, sipariş geçmişi, tahsilat, CRM bağlantısı, E-Devlet uygulamaları gibi özellikle geniş bir çözüm alanı sunmaktadır.

Mobil sipariş uygulaması müşterimiz olan firmaların kendi tüzel müşterilerinin mobil uygulama üzerinden sipariş verebilmesine imkan tanımaktadır. Bu uygulama ile müşterilerimiz kanal siparişlerini de toplamaktadır.

Depo uygulaması ürün kabul, sevke hazırlama, sayım, üretimden giriş gibi birçok fonksiyonu içermektedir.

Facebook
LinkedIn