Asay Danışmanlık

Eğitim

Yazılım kullanma verimliğin arttırılması, lisanslanan şirkete hedeflenen amaçlara ulaşılmasını sağlaya bilmek için İş ortakları 4 aşamalı bir eğitim programından geçirilmektedirler.

AKEAD yazılımını kullanan firmalara ilk kurulum aşamasında ön eğitim verilir. AKEAD yazılımı yalnızca bir muhasebe yazılımı değildir. AKEAD yazılımları satış pazarlama lojistik içeren ticari uygulamadır. Tüm departmanlar satış, pazarlama, finans, teknik, depo, sevkiyat birimlerinin de eğitim almaları gerekmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için yetkilendirilmiş AKEAD Yetkili Eğitim Merkezlerinde düzenli eğitimler düzenlenmektedir.

Bir üretim ve planlama çözümü seçmek, onu uygulamak, etkin bir şekilde kullanmak ve güncellenen yazılımda bilgilerini arttırmak, üretim operasyonlarının karşılaştığı sürekli gelişmeleri ve değişimleri karşılamak için temel bilgileri edinmeyi ve düzenli olarak güncellemeyi gerektirir. AKEAD yükseltme aşamalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına uyum sağlamak için eğitim ve teknik destek hizmetlerini tasarlar ve sürekli geliştirir.

Farklı seviyelerde fonksiyonel eğitim (temel / gelişmiş / yükseltme) Farklı modüller ile entegrasyon eğitimi Proje ekiplerine, yeni kullanıcılara ve yönetime operasyonel iş eğitimi ve beceri kazandırması

İleri eğitim programları ve sertifika kursları Programlar, satış sonrası uygulama metodolojilerine ve uzun, orta ve kısa vadeli planlamanın genel sonuçlarını ve performansını optimize etmeye odaklanmıştır.

Spesifikasyonların hazırlanmasına veya çözümlerin seçilmesine yardımcı olmak için kavramlar hakkında giriş dersleri. Deneyimli iş danışmanlarından oluşan bir ekip ile yerinde veya eğitim merkezimizde standart eğitim oturumları düzenliyoruz.