Asay Danışmanlık

DESTEK

Çözümlerimiz ve desteğimiz, işletmenin başarılı olması için gereken rekabet üstünlüğünü sağlar. Kapsamlı destek hizmetlerimizle, teknik sorularınızı hızlı ve doğru bir şekilde cevaplayabilir ve işinizi ilerletebiliriz.

AKEAD; Telefon ile çalışma düzenine uygun olarak belirtilen saat dilimlerinde telefon ile destek hizmeti vermektedir. Bu destek bir eğitim değildir. Kullanıcı sorularına hızlı çözüm sunmak amaçlıdır. Belirlenen zaman dilimleri dışında iş ortaklarımız ile görüşülmesi gerekir.

Telefon ile destek hizmetimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.

YERİNDE DESTEK

İş ortaklarımızın müşterilerimize sunduğu bir hizmettir. Aralarında yapacakları bakım anlaşması kapsamına göre hizmet içeriği belirlenir.

Özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara iş ortaklarımız ile bakım anlaşması yapılmasını önermekteyiz.

AKEAD ile yıllık güncelleme hizmetini devam ettiren müşteriler, sınırsız telefon, Uzak masa üstü desteği ile yedekleme hizmeti almalarının yanında AKEAD yazılım lisansını da güncel tutmaktadırlar. Mobil uygulama, EDI ve CPD hizmetlerini de devam ettirirler.

UZAK ERİŞİM İLE DESTEK

AKEAD Alpemix‎’in kurumsal lisansı ile çalışma düzenine uygun olarak belirtilen saat dilimleri içersin de uzak erişim hizmeti vermektedir. Yazılım destek hizmetlerimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.

Belirlenen zaman dilimleri dışında iş ortaklarımız ile görüşülmesi gerekir. Telefon ile destek hizmetimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.