Asay Danışmanlık

TEYİT MEKTUBU NEDİR?

Teyit mektubun tanımı Türk Ticaret Kanunun 21/3 de yapılmıştır. Buna göre teyit mektubu; ‘telefonla, telgrafla, herhangi bir iletişim veya bilişim aracılığıyla veya diğer bir teknik araçla ya da sözlü olarak kurulan sözleşmelerle yapılan açıklamaların içeriğini doğrulayan bir yazı’dır. Bir diğer adıyla da ticari hayatta mutabakat da denilmektedir.

Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen EDM e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon yada faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

EDM E-Mutabakat

Before founding Consulting WP in early 2001, Brandon started two Internet companies in Silicon Valley. Previously, Brandon held various management positions in New York at Simon Brothers, most recently as Vice President in Goldhill Group, focusing on new business development and risk management. He has also worked as a senior financial risk management consultant to the financial services industry; software engineer; advertising sales manager for the popular Caribbean travel guide series; general manager of an advertising and graphic

Mutabakatlarım doğru kişiye mi gidiyor?

Geçersiz e-posta adreslerini bulup, mutabakatlarınızın yanıt verecek doğru kişiye ulaşmasını akıllı bir çözümle sağlıyoruz.

Türkiye’nin Mutabakat Ortamı

60.000’e ulaşmış firma ile 600.000 mutabakat işlemi. Her gün eklenen yeni mutlu kullanıcı.

 KEP ile %100 Mutabakat Garantisi

Mutabakatlarınızı Kayıtlı Elektronik Posta ile yollayarak %100 oranında geri dönüş oranı alın.

Tüm Sürecin Analizi ve Raporları Elinizde.

Eşşsiz raporlama özelliğiyle tüm mutabakat süreçlerini detaylarıyla raporlayın.

 Mutabakatların Farklarını Kolayca Bulun!

Karşılaştırma motoru ile binlerce satırlık ekstreleri saniyeler içerisinde karşılaştırıp farkları buluyoruz.