Asay Danışmanlık

Güncelleme

Günümüz Türkiye’si önüne koyduğu hedefler ile dünyanın gelişmiş ülkeleri ölçeğinde bir ekonomi oluşturmak için sürekli bir devinim içeresindedir. Çağın gerekliliklerine göre oluşan ihtiyaçları karşılamak, firmaları güncel tutabilmekten geçmektedir. Size en hızlı çözümü sunabilmek için uzman bir ekip tarafından hazırlıklar yapılmaktadır.

Güncelleme yıllık bir pakettir. AKEAD hakkaniyet ölçüsünde her kullanıcının kullandığı modülleri dikkate alarak kullanıcı odaklı bir güncelleme sunmaktadır. Böylece lisanslanmamış bir modülün güncelleme bedelini ödemezsiniz. Güncelleme yüklemeleri lisansınızı satın aldığınız iş ortağımız tarafından yapılmaktadır.

Güncelleme paketi ile lisansladığınız ürünü güncel tutmanın yanında uygulamalarda sağlanan gelişmeler hakkında da bilgi sahibi olursunuz. İş ortağımız ile yapacağınız bakım anlaşması çerçevesinde alacağınız hizmet ile firmanızı rekabette bir adım daha ileri taşırsınız. Size dünya ölçeğinde çalışmanın imkanını sunmaktan mutluyuz.

  • Güncellenen yasalar, değişen mevzuatlar
  • Oluşan piyasa beklentileri
  • Teknolojinin getirdiği yenilikler
  • Kullanıcılardan gelen talepler
  • Sektörel beklentiler

AKEAD kullanıcıları birbirleri ile “Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura, İade Fatura” tüm bu belgeleri elektronik olarak paylaşabilirler. Ürettiğiniz belgeler belirleyeceğiniz aralıklarla karşı tarafa iletilir. Sizin için üretilen belgeler gelen kutusuna düşer ve sizin onayınızı bekler.

ile firmaların ortak ürün tanımlama havuzundan faydalanmaları sağlanmıştır. Özellikle üreticilerin mağaza kanalına sundukları ürünlerde farklı adlandırmaların ve zaman kaybının önüne geçilmiştir.

felaket senaryosu olarak AKEAD server’larında FTP yedekleme yapa bilmektedirler. Sizin belirleyeceğiniz şifre ile sıkıştırılan dosyalar sizin belirlediğiniz tarih ve saat de öncelikli olarak firmanın kendi FTP sine veya AKEAD serverların da otomatik yedeklenmektedir. Bu bir hizmet olarak sunulmaktadır

Akead Mobile istediğiniz yerden pratik bir şekilde AKEAD BS – Ticari Yazılım verilerinize (rapor, istatistik…) ulaşmanızı sağlayan bir çözümdür. AKEAD Mobile müşterilerimize verilen bir hizmettir. Güncel bakım sözleşmesi olan bütün müşterilerimize ücretsizdir.