info@asaydanismanlik.com
0850 302 58 34

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ile AKEAD YAZILIM İŞBİRLİĞİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – CERRAHPAŞA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU ile AKEAD YAZILIM A.Ş. ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOL İMZALANDI.

Öğrencilerin bilgi birikimlerini gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak, Mesleki ve teknik eğitim kazandırmak, bilgiliyi tüm ülkeye yaymak için geleceği daha iyi, yaşanabilir ve aydınlık kılmak hedefini gerçekleştirmek amacı ile yola çıkan İC-Ü Meslek Yüksek Okulu AKEAD Yazılım A.Ş. ile Business Solutions ERP yazılım çözümünü öğrencilerin eğitiminde kullanılması için protokol imzaladı.

AKEAD Yazılım, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırma verilerine göre 2018 En büyük 500 hizmet ihracatçısı listesine girmiş, Avrupa ülkelerine gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin hedeflerine katkı sunmuştur. AKEAD yazılımları 12 sektör için 12 ülkede, 5 dilde farklı beklentilere zengin içeriği ile çözüm vermektedir.  Yeni düzenlemelere uyumlu, zengin modül içeriğine sahiptir. Yazılımın özellikleri incelediğinde göreceği gibi yalnızca bir değişim değil bu güne kadar yapılamayan operasyonel zenginlik sunmaktadır. AKEAD ın amacı firmaları rekabetçi, marka bilinirliği yüksek, karlılık hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Yapılan protokol imza töreninde katılımcılara konuşma yapan İC-Ü Meslek Yüksek Okul Müdürü; Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCIAKEAD yazılım çözümünü okulumuza  kazandıran Öğretim üyesi Prof. Dr. Batuhan GÜVEMLİ’ye ve AKEAD Çözüm ortağı G.Tayfun SOYTAN’a teşekkür etti. ” Yaptığı konuşmada “ Okulumuz ve öğrencilerimiz için geleceğe atılmış değerli bir adımdır. AKEAD ile birlikte gerçekleştireceğimiz projeler olacaktır.” müjdesini verdi.

Prof.Dr. Hülya AŞKIN BALCI – Yüksekokul Müdürü

Bir cevap yazın