info@asaydanismanlik.com
0532 247 96 19

Destek

Çözümlerimiz ve desteğimiz, işletmenin başarılı olması için gereken rekabet üstünlüğünü sağlar. Kapsamlı destek hizmetlerimizle, teknik sorularınızı hızlı ve doğru bir şekilde cevaplayabilir ve işinizi ilerletebiliriz.

destek

Çagri merkezi

0850 302 58 34

AKEAD; Telefon ile çalışma düzenine uygun olarak belirtilen saat dilimlerinde telefon ile destek hizmeti vermektedir. Bu destek bir eğitim değildir. Kullanıcı sorularına hızlı çözüm sunmak amaçlıdır. Belirlenen zaman dilimleri dışında iş ortaklarımız ile görüşülmesi gerekir.

Telefon ile destek hizmetimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.

Yerinde Destek

yerinde-destek-1

İş ortaklarımızın müşterilerimize sunduğu bir hizmettir. Aralarında yapacakları bakım anlaşması kapsamına göre hizmet içeriği belirlenir.

Özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara iş ortaklarımız ile bakım anlaşması yapılmasını önermekteyiz.

AKEAD ile yıllık güncelleme hizmetini devam ettiren müşteriler, sınırsız telefon, Uzak masa üstü desteği ile yedekleme hizmeti almalarının yanında AKEAD yazılım lisansını da güncel tutmaktadırlar. Mobil uygulama, EDI ve CPD hizmetlerini de devam ettirirler.

Uzak erişim ile destek

alpemix

AKEAD Alpemix‎’in kurumsal lisansı ile çalışma düzenine uygun olarak belirtilen saat dilimleri içersin de uzak erişim hizmeti vermektedir. Yazılım destek hizmetlerimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.

Belirlenen zaman dilimleri dışında iş ortaklarımız ile görüşülmesi gerekir. Telefon ile destek hizmetimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.