Asay Danışmanlık

ERP

Hızlı, Verimli, Kapsamlı Yönetim için Çözüm AKEAD ERP Yazılımı

Şirket İçerisindeki Tüm İhtiyaçların Tek Bir Yazılımla Çözümü için Doğru Seçim!

Farklı ihtiyaçlara, farklı yönetim şekillerine, farklı süreçlere gereksinim duyan bölümlerin her birindeki çalışanların ve onların görevlerinin tek bir noktadan, farklı gereksinimlerine cevap verecek şekilde yönetilmesine olanak tanıyan AKEAD Operasyonel ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama sistemi, kaynakların verimli, doğru ve etkin şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Tüm görevlerin sorunsuzca yürütülebilmesi için uçtan uca yönetim sunan AKEAD ERP programı, insan kaynaklarından satışa, muhasebeden satın almaya, lojistikten üretime kadar işletme içerisindeki her bölümün ve bu bölümleri temsil eden ekiplerin potansiyelini yukarıya taşıyor. Standart modüller ve talepler doğrultusunda eklenebilen farklı modüllerle çözüm sunan AKEAD Operasyonel ERP yazılımı, tüm süreçler için çözüm sunuyor.

Şirketlerin verimliliğine, operasyonlarına, üretkenliğine yapılan bir yatırım olarak değerlendirebileceğimiz ERP sistemi farklı özellikleriyle kurumların daha üretken, daha başarılı ve rekabetçi olması konusunda rehber oluyor.

AKEAD ÇÖZÜMLER

E-ÇÖZÜM UYGULAMALARI

E-Çözümler arasında başı çeken e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-defter ve e-İhracat uygulamaları; güvenilir, hızlı ve kapsamlı altyapılar aracılığıyla işletmelerin daha sistematik bir düzene kavuşmalarını sağlıyor.

GENEL MUHASEBE

Tek bir nokta üzerinden hızlı ve güvenli muhasebe takibi. Muhasebe işlemleri, güncel yasa ve yönetmelikler doğrultusunda operasyondan gelen verilerin entegrasyonu ile otomatik olarak yapılıyor.

YAZAR KASA POS YAZILIMI

Ön tarafta satış ekranı, arka tarafta büro yönetim sistemi olarak kullanılan AKEAD POS, işletmelere sistematik, kullanışlı ve entegre bir yönetim ağı sunuyor. Her sektöre uygun yazılım ile mevzuata uygun hareket etmek çok kolay.

MOBİLE PLUS

Satış ekipleri için geliştirilen saha satış yazılımı Mobile Plus; daha güçlü bir portföy yönetimine, iş performansına ve satış deneyimine kavuşturuyor.

CORPORATİON

Aynı çatı altında birbirleriyle ilişkili, farklı ülkelerde ya da faaliyetlerde çalışan işletmelerin yönetilmesine izin veren modül, veri paylaşımı, yetkilendirme ve raporlamada yönetilebilirlik sağlıyor.

PRO

B2B olarak hizmet veren firmaların kendi tüzel müşterilerinin pratik bir şekilde akıllı telefon ve tabletler üzerinden sipariş verebilmesi için geliştirilen AKEAD Pro, büyük bir kolaylık ve rekabet avantajı sunuyor.

WOPER

Mağaza ve depo el terminali yazılımı Woper ile stok kontrolünden ürün yönetimine, sevkiyat planlamadan satışa tüm işlemler mobil olarak yapılıyor.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Bordro, izin, aylık iş gücü raporu, SGK bildirimi gibi bölümleriyle kapsamlı bir sistem sunuluyor. Sistem, ön muhasebe ve genel muhasebe ile entegre çalışıyor.

MAİL-SMS GÖNDERİMİ

Toplu mail gönderimi, SMS gönderimi, otomatik mail veya SMS gönderme seçenekleri dışında BABS, mutabakat, fatura hatırlatma bilgilendirmeleri de bu özellik üzerinden yapılıyor.

CRM

Satış projeksiyonları oluşturulmasına ve satış hunisi aracılığıyla geleceğin yönetilebilmesine aracı olan CRM çözümü ile işletmelerin verimliliği ve satışları artıyor.

MÜŞTERİ PORTALI B2B

Kapsamlı tedarik zinciri yönetimi sunan Müşteri Portalı, web tabanlı ürün siparişi, cari hesap hareketleri, tahsilat çözümlerini içeriyor. Kanal yönetim çözümü olarak bu modül, tedarik ve satış sisteminin önemli bir parçası…

İLAÇ TAKİP SİSTEMİ

Sağlık Bakanlığı ile entegre çalışan İlaç Takip Sistemi; ithalat, ihracat, alış, satış, devir, tüketim, zayi olma, geri ödeme vb. tedarik zincirinde gerçekleşen tüm hareketleri, hareket iptallerini gerçek zamanlı olarak izler. PTS çözümünü kapsar.

VARYANT YÖNETİMİ

Ürün takibini kolaylaştırmak, raporlamak ve karmaşıklığı önlemek için 9 ayrı kategoride tanımlama imkânı sunan yönetim alanı,

sektörel farklılıklara uyum sağlıyor.

Örneğin; renk, beden, kavala, drop, asorti vb.

Varyantlara barkod, fiyat tanımı yapmak mümkün.

PARTİ – LOT YÖNETİMİ

Ürünler parti numaralarına göre takip edilebilir ve bu

numaraların yanında üretim tarihi, son kullanma tarihi ile ürün izlenebilirliği sağlanır.

Parti üretim, satış, depolama içinde kullanıma uygun.

SERİ YÖNETİMİ

Üretimden çıkıp, tekil olarak numaralandırılan ürünler için ideal yönetim modülü.

Özellikle elektronik ürünlerin tekilliği ve garanti takibi açısından önemli bir özellik.

Ürün tekillik ile ürün şeceresi ve ürün takibi sağlanıyor.

SATIŞ SONRASI HİZMET

Özellikle seri numarası olan ürünlerin garanti hizmetlerinin verilmesi açısından önemli bir modül.

Bu modül ile tekliften faturalandırmaya tüm süreçlerin takibi ve değer ölçümleri yapılır.

İş atama, zaman ölçümü ile süreçler takip altına alınır.

Akead Çözümlerimiz

Modern Bir Çalışma Anlayışı

AKEAD, iş süreçlerini otomatikleştiren ve karmaşık, tekrarlayan muhasebe işlemlerini yöneten entegre ve eksiksiz bir çözümdür. Zamanı, kaynakları ve teknolojiyi etkin bir şekilde yöneterek maliyetleri azaltmak ve başarıyı artırmak isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

Süreçleri otomatikleştirin

Otomatik faturalama, banka yönetimi, e devlet çözümleri, mutabakat ve yetkilendirme ile zamandan tasarruf edin. Otomatik süreçlerle ilgili kural tabanlı önerilerle manuel görevlerin sayısını en aza indirin.

Maliyetleri azaltmak

BT ve iş operasyonlarıyla ilgili maliyetleri azaltın. Pahalı taksitler veya yüksek güncelleme bedelleri ödemeyin. Öngörülebilir yatırım maliyetleri ile ROI kazancı sağlayın. Makul fiyatlarla eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın.

Ölçeklenebilir ve esnek

İşletmenizin yanıt verme hızını ve rekabete dayanıklılığını geliştirin. Modüler çözümler ile değişen iş ihtiyaçlarını karşılayın. İhtiyacınızdan fazlasına ödeme yapmayın.

Mobil uygulamalar

Çalışanlar, sahadayken gerçek zamanlı bilgiler sunabilir ve verileri daha doğru bir şekilde yakalayabilir. Seyahat talepleri, masraf talepleri ve gelen faturalar mobil üzerinden onaylanabilir.

Güvenlik

İki faktörlü kimlik doğrulama, ikinci bir güvenlik katmanı görevi görür ve verilerinizin güvenliğini garanti eder. Çözüm, ISO standartları ve AB direktifleri gibi ulusal ve uluslararası yasalara uygundur.

Entegre edin ve büyütün

Üçüncü taraf entegrasyonlarla işletmeler, özel ihtiyaçlarını karşılayan bir çözümü kolayca oluşturabilir. Sertifikalı iş ortakları, işletmelerin çözümlerini kullanmaya başlamasına yardımcı olur.

BİRÇOK MUHASEBE YAZILIMI VAR. ANCAK OPERASYONLARINIZI DÜZENE ALACAK, ÜRETİMDEN TEDARİK ZİNCİRİNE, LOJİSTİĞE, SAHA UYGULAMALARINA KADAR FARKLI İHTİYAÇLARINIZA BÜTÜNLEŞİK CEVAP VERECEK YAZILIM BULMAK ZOR VE ÇOK PAHALIDIR.