info@asaydanismanlik.com
0850 302 58 34

Heskar Hırdavat AKEAD BS Kullanıyor!

Silivri Yeni Sanayi’de faaliyete başlayan HESKAR HIRDAVAT firmasında AKEAD BS ve cep telefon uygulaması WOPER hayata geçirildi.

Akead Bs klasik muhasebe programlarından farklı olarak, mağaza içi satış uygulaması olan WOPER ile birlikte tüm kurulum ve eğitim çalışmaları tamamlanıp, 16/03/2020’de teslim edilip, firmamız faaliyete başladı. Firmanın tüm ürünleri WOPER ile sayılıp, fiyatlandırılıp raf etiketleri yapılıp mağaza içi kontrolü sağlanmıştır. WOPER ile satış işlemi, mal kabulü, stok sayımı masa üstü programa bağlı kalmadan, android veya ios altyapısı sayesinde, firma personelinin cep telefonu veya terminal  ile kullanımının getirdiği avantaj sayesinde müşterinin alım siparişi anında online olarak muhasebe ( AKEAD BS ) aktarılmakta. Muhasebeye gelen sipariş kaydı tek tuşla irsaliye / fatura kaydına çevrilip işlem sonlanmakta. WOPER üzerinden istenirse muhasebeye tahsilat kaydı da gelmekte.

E-DÖNÜŞÜMÜN getirdiği tüm avantajlara, AKEAD BS’in kendi geliştirdiği android / ios uygulamaları  AVANTAJA, AVANTAJ katıyor, işlerinizi sürdürülebilir kılmak için gelişiyor, geliştiriyor.

Bir cevap yazın