info@asaydanismanlik.com
0850 302 58 34

Biga Meslek Yüksekokulu

Biga Meslek Yüksekokulu, AKEAD Yazılım A.Ş. ile Protokol imzaladı.

Öğrencilerin bilgi birikimlerini gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak, Mesleki ve teknik eğitim kazandırmak, bölge, ülke ve sonuçta tüm dünyaya aktarılması

için geleceği daha iyi, yaşanabilir ve aydınlık kılmak hedefini gerçekleştirmek için yola çıkan Biga Meslek Yüksekokulu AKEAD Yazılım A.Ş. ile Business Solutions ERP yazılım çözümünü öğrencilerin eğitiminde kullanılması için protokol imzaladı.

AKEAD Yazılım, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırma verilerine göre 2018 En büyük 500 hizmet ihracatçısı listesine girmiş, Avrupa ülkelerine gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin hedeflerine katkı sunmuştur. AKEAD yazılımları 12 sektör için 13 ülkede,5 dilde farklı beklentilere zengin içeriği ile çözüm vermektedir. Yeni düzenlemelere uyumlu, zengin modül içeriğine sahiptir. Yazılımın özellikleri incelediğinde göreceği gibi yalnızca bir değişim değil bu güne kadar yapılamayan operasyonel zenginlik sunmaktadır. AKEAD ın amacı firmaları rekabetçi, marka bilinirliği yüksek, karlılık hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Yapılan protokol imza töreninde katılımcılara konuşma yapan Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Ertuğrul BİLGÜCÜ, ”AKEAD yazılım çözümünü Okulumuza kazandıran Muhasebe ve Vergi Bölümü Başkanı Sayın Dr. Öğretim Üyesi Seda YAVUZASLAN SÖYLEMEZ’a ve AKEAD Çözüm ortağı Sayın G.Tayfun SOYTAN’a teşekkür ediyoruz. İmzalamış olduğumuz bu protokol anlaşması; öğrencilerimizin eğitimi için geleceğe atılmış değerli bir adımdır. AKEAD ile birlikte gerçekleştireceğimiz önemli projeler olacaktır.” dedi.

Kaynak:http://bigamyo.comu.edu.tr/arsiv/haberler/biga-meslek-yuksekokulu-akead-yazilim-as-ile-proto-r704.html

Bir cevap yazın